Najlepsze automaty do gier 2021

Automaty online to jedne z najpopularniejszych gier hazardowych w internetowych kasynach. Co miesiąc powstają dziesiątki nowych gier, które walczą o uwagę graczy. Co więcej, te tytuły, które zdobyły już pewną popularność, często są powielane i udoskonalane i pojawiają się, jako zupełnie nowe pozycje.

Jesteśmy już na półmetku 2021 roku, dlatego warto przyjrzeć się, które z automatów wydanych w ciągu ostatnich sześciu miesięcy zasługują na szczególną uwagę. Oto trzy, naszym zdaniem, najciekawsze automaty online, które miały swoją premierę w 2021 roku.

Anna Van Helsing (Rabacat)

Automat Anna Van Helsing nawiązuje do dalekiej krewnej słynnego łowcy potworów – Van Helsinga, który wsławił się w walce z samym hrabią Draculą. Automat zbudowany jest z 5 bębnów oraz 25 linii wygrywających, a jego doskonale dopracowana grafika nie pozostawia wątpliwości, że jest to slot dla osób lubiących historie z dreszczykiem. Na bębnach pojawiają się symbole magicznych ksiąg, amuletów, luster, oraz wilka wyjącego do księżyca.

Najważniejszym symbolem jest postać głównej bohaterki Anny Van Helsing, która zamienia się w rozszerzający się symbol Wild, pomagając uzyskać jeszcze więcej wygranych w danym obrocie. W grze nie mogło zabraknąć jednej z najbardziej lubianych funkcji wśród graczy, czyli darmowych spinów – można je uzyskać po wylosowaniu odpowiedniej ilości symboli Scatter. W efekcie gracz otrzymuje 8 darmowych spinów, których wygrane są powiększone przez mnożniki.

Mega Moolah Goddess (Microgaming)

Mega Moolah Goddess to kolejny slot, który dołączył do przebojowej serii automatów z gigantycznym progresywnym jackpotem z serii Mega Moolah. Akcja Mega Moolah Goddess dzieje się w starożytnym Egipcie i nie sposób nie znaleźć tu nawiązań do legendarnej władczyni tego kraju.

Na graczy czekają tradycyjnie 4 progresywne jackpoty, z których największy z nich nigdy nie jest niższy niż 1 milion monet i często rośnie do wręcz astronomicznych kwot. Gra posiada 5 bębnów, 3 rzędy oraz 25 linii wygrywających – podobnie jak inne gry z serii. W grze pojawia się funkcja bonusowych darmowych spinów z 6x mnożnikiem wygranych. Maksymalna wygrana w grze (nie licząc jackpotów) wynosi 3612-krotność stawki.

Gordon Ramsay’s Hell’s Kitchen (NetEnt)

Ten markowy slot jest inspirowany postacią najbardziej znanego restauratora i kucharza Gordona Ramsay’a oraz popularnego programu telewizyjnego Hell’s Kitchen, w którym rywalizują ze sobą dwie grupy młodych kucharzy.

Automat posiada 5 bębnów, 3 rzędy oraz 20 linii wygrywających. Jedną z najciekawszych funkcji jest możliwość uzyskania darmowych spinów, a maksymalna wygrana wynosi aż 1000-krotność stawki. Symbolem Wild w grze jest sam Gordon, który pomaga w stworzeniu wygrywającej kombinacji, a dodatkowo podczas rozgrywki pojawia się 6 dodatkowych funkcji specjalnych.